


54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Даний товар післяплатою не надсилається.
Продається як є - без повернень і претензій. На цей товар гарантія не надається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Пропускна здатність (Гбіт/сек) | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 95 г |