

258 ₴
Даний товар післяплатою не надсилається. Продається як є – без повернень і претензій. На цей товар гарантія не надається.
SMART – добре. HDD test – багато 500 областей. Визначається. На запчастини або під сервіс. Просимо уточнювати наявність потрібної ВАМ кількості жорстких дисків з конкретними параметрами ПЕРЕД ПОКУПКОЮ.
Даний товар післяплатою не надсилається. Продається як є – без повернень і претензій.
На цей товар гарантія не надається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Тип диска | HDD |
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 26 мм |
| Пропускна здатність | |
| Пропускна здатність (Гбіт/сек) | 3 |